Konsolidace půjček

Vaše spotřebitelské půjčky mají opravdu vysoké RPSN a ještě k tomu musíte hlídat řadu různých termínů splatnosti, je *Konsolidace půjček* jako jedna z možností, jak vyřešit nelehkou finanční situaci.

Konsolidace půjček bez registru

Dostali jste do problémů s úhradou Vašich půjček? Máte již po splatnosti, dostali jste se do zpoždění pravidelné měsíční splátky úvěru a peníze stále v nedohlednu? Pak tady máme řešení-konsolidaci půjček.

Pokud vám placení více úvěrů ruinuje finanční rozpočet a vydáváte velké částky za platby úroků, protože Vaše spotřebitelské půjčky mají opravdu vysoké RPSN a ještě k tomu musíte hlídat řadu různých termínů splatnosti, je *Konsolidace půjček* jako jedna z možností, jak vyřešit nelehkou finanční situaci.

V dnešní době si často poskytovatelé půjček, kterým dlužíte peníze, počínají opravdu rychle a *exekuce* může být otázkou pouze několika týdnů. Exekuce je hodně nepříjemná záležitost, protože exekutorský pracovník zablokuje Váš účet v bance a mzdu u zaměstnavatele, a potom i
zablokuje veškeré transakce s Vaší nemovitostí.

Pokud exekuci včasně nezačnete řešit neuhradíte ji, *exekutor* začne projednávat dražbu a Vaši nemovitost pravděpodobně pak i prodá. Vy tak přijdete úplně o vše co máte a k tomu za opravdu nevýhodných podmínek. Pokud nemáte zájem se do takové situace dostat, je tu pro Vás produkt
*konsolidace půjček bez registru*.

Konsolidace půjček bez registru

Veškeré Vaše *úvěry* se zkonsolidují a v podstatě spojí do jednoho úvěru. Vy tak budete povinni měsíčně platit pouze jenom jednu splátku. V řadě případů se stává, že i konečná částka splátky bývá nižší, než tomu bylo původně v celkovém součtu splátek a tím pádem se klientovi zmenší jeho  náklady. Z tohoto důvodu je *konsolidace* velmi oblíbenou možností a v aktuální době jí opravdu využívá celá řada zákazníků. I při vyřizování konsolidace půjček je ovšem velmi důležité si všechno pečlivě promyslet a zvážit.

U tohoto produktu bývá k dispozici bezplatně i finanční poradenství pro spotřebitele. Pracovník informační linky s odbornými znalostmi dokáže doporučit vhodný produkt a nabídnout optimální řešení zákazníkovi, které *úvěry* a dluhy konsolidovat, případně kde by to bylo zbytečné a nevýhodné.

Služba *konsolidace půjček bez registru* je vážně ojedinělým typem úvěru, co dokáže klientovi usnadnit a mnohdy i zachovat majetek a vlastní bydlení. Občas je ještě možné i navýšit půjčovanou částku, takže klient po konsolidaci platí buď stejnou částku, ale obdrží více peněžních prostředků, které může použít na cokoliv, nebo platí v podstatě ještě méně, než původně musel, když měl více menších spotřebitelských úvěrů.

Jak je to ale možné? U půjček s delší dobou splácení je často výhodnější úrok, takže se sníží zatížení měsíčního finančního rozpočtu a výdajů spotřebitele a nebo se zachová stejné, ale klient získá více peněz pro svojí potřebu, které může užít podle svého uvážení a rozhodnutí (např.na  nákup vybavení domácnosti, dovolenou, vzdělávání apod).

Tento typ úvěru je tedy *bez prokazování účelu*. Vzhledem k zacílení služby, je tato *půjčka bez registru* a *bez dokládání příjmů*, protože není zcela neobvyklé, že když zákazník hradí více úvěrů, někdy se mu některá z plateb může opozdit a už to směřuje k záznamu do registrů dlužníků a zbytečných komplikací. Při schvalování úvěru nejsou registry prozkoumávány a postup sjednání půjčky není tak zatížený komplikacemi.

 
Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_10/dffaa365321e0317c1eebbb451fb8fd4.jpeg 155 20 right 160 600 1 http://www.prace-inzerce.cz leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/560326abce6a42f88fa9e442bfe32751.jpeg 155 20 left 160 600 1 http://www.tattoomania.cz/