Půjčka před výplatou

Potřebujete obdržet finanční injekci před výplatou? Pak by Vás mohla zaujmout Půjčka ihned před výplatou. Je to specifická, krátkodobá půjčka, která Vám umožní získat finanční prostředky na dobu, než získáte finance z jiných zdrojů. 

Půjčky ihned

Potřebujete obdržet finanční injekci před výplatou? Pak by Vás mohla zaujmout Půjčka ihned před výplatou. Je to specifická, krátkodobá půjčka, která Vám umožní získat finanční prostředky na dobu, než získáte finance z jiných zdrojů.  Finance získané formou tohoto krátkodobého úvěru pak může použít na opravdu cokoliv. Při poskytování půjčky nikdo nekontroluje běžné bankovní ani ty nebankovní registry. Není ani nutnost dokládat potvrzení o příjmu nebo uvádět jaké jsou Vaše rodinné příjmy. 

Půjčka ihned před výplatou je právě proto určena nejenom pro zaměstnance, ale šanci na její získání mají i nezaměstnaní lidí bez práce, ženy na mateřské dovolené nebo třeba i důchodci.

Půjčka ihned před výplatou je takřka nebankovní krátkodobý úvěr. Finanční prostředky je možné získat na délku přibližně 15 až 30 dní. Maximální výše půjčky je limitována na 10 tisíc korun. Není to sice extra vysoká suma, ale to je právě dáno charakterem této nabídky. Půjčka ihned je určena především pro krytí menších a drobnějších, nečekaných výdajů, které žadatel není schopen pokrýt ze svých finančních zásob.

Vyřízení Půjčky ihned před výplatou je velmi snadné. Postačí buď vyplnit online žádost (elektronický formulář na webu poskytovatele), nebo je možné žádost poslat taktéž prostřednictvím jednoduché SMS zprávy. Za žádost se nic neplatí. Není také nutné platit žádný registrační poplatek 1 Kč (jako u některých populárních krátkodobých půjček). Finanční prostředky jsou taktéž poskytovány i bez kontrolování všemožných registrů a není požadováno ani předložení potvrzení o příjmech.

O půjčku si může požádat každý občan České republiky, které dosáhl věku 20 let a maximálně 70 roků. Není požadováno dokládání příjmů, ani rodinného rozpočtu. Není rovněž kladen důraz na negativní záznam v registrech. Jediná podmínkou je to, že nesmíte mít uzavřenou žádnou další půjčku, nebo být  ve větším zpoždění se splatností u této nebankovní společnosti.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_10/dffaa365321e0317c1eebbb451fb8fd4.jpeg 155 20 right 160 600 1 http://www.prace-inzerce.cz leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_16/560326abce6a42f88fa9e442bfe32751.jpeg 155 20 left 160 600 1 http://www.tattoomania.cz/